Персональні фінанси

Цифрові інструменти для управління особистими фінансами: що варто спробувати в 2024 році?

Коли технології розвиваються з неймовірною швидкістю, не дивно, що й сфера управління особистими фінансами не оминула цей тренд. Цифрові інструменти стають все більш популярними, пропонуючи зручні та ефективні способи планування бюджету, відстеження витрат, інвестування та досягнення фінансових цілей.

Огляд нових програм і сервісів для фінансового планування

З такою кількістю доступних цифрових інструментів може бути складно вибрати той, який підходить саме вам. Ось кілька найбільш популярних та конфіденційних:

  1. YNAB (You Need a Budget). Цей популярний сервіс використовує метод «нульового бюджету», який допомагає розподіляти всі ваші доходи на поточні витрати, накопичення та інвестування. YNAB пропонує зручний інтерфейс, мобільний додаток та детальні звіти про ваші фінанси.
  2. Mint. Безкоштовний сервіс, який агрегує ваші банківські рахунки, кредитні картки та інвестиційні портфелі в одному місці. Він дозволяє відстежувати ваші витрати, створювати бюджети, отримувати сповіщення про шахрайство та багато іншого.
  3. Personal Capital. Пропонує безкоштовні та платні інструменти для управління бюджетом, включаючи відстеження витрат, планування пенсій, інвестиційні рекомендації та управління портфелем. Personal Capital особливо корисний для людей з високим чистим доходом.
  4. Revolut. Мобільний банківський сервіс, який пропонує дебетові картки, рахунки в різних валютах, інвестиційні можливості та інші послуги. Revolut відомий своїми низькими комісіями та зручними функціями.
  5. Simplifi by Quicken. Платний інструмент, який пропонує подібні функції, як і Mint, але з доступом до додаткових, наприклад сканування квитанцій та автоматичне створення бюджету. Simplifi також пропонує підтримку мобільних пристроїв.
  6. Mvelopes. Базується на системі «бюджетування конвертів», де ви розподіляєте готівку на різні категорії витрат. Mvelopes також пропонує мобільний додаток для відстеження витрат.

Зверніть увагу, деякі інструменти зі списку є безкоштовними, інші пропонують фрі пробні версії, а інші вимагають платної підписки.

Переваги використання цифрових інструментів

Використання цифрових інструментів для управління особистими фінансами має багато переваг:

  • допомагають відстежувати свої витрати, що дає краще розуміти, куди йдуть ваші гроші;
  • відстеження витрат та планування бюджету можуть допомогти вам знайти способи скоротити витрати та заощадити;
  • можна встановити фінансові цілі та відстежувати свій прогрес у їх досягненні;
  • керування своїми фінансами може бути стресовим, але використання цифрових інструментів дасть вам організуватися та зменшити рівень стресу.

2024 рік приніс нам безліч нових програм та сервісів, які сприяють плануванню бюджету, спілкуванню за витратами, інвестуванню та досягненню своїх фінансових цілей. Зверніться до юристів «Звільнимо» вже зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію та дізнатися, як ми можемо вам допомогти.

Show More

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button